Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tekken 6 & Tekken 6: Bloodline Rebellion

26. 11. 2012

 Tekken 6 & Tekken 6: Bloodline Rebellion

 Úvod

Trvalo to 4 roky, než se nám do rukou dostalo pokračování, ale dlouhé čekání nám vykompenzuje skvělá hra. Změna Story Módu nepotěšila všechny hráče, jelikož je tam velice málo kol. Customizer je zde mnohem lepší, oblečení je sice většinou dražší, ale je tu mnohem více možností, co koupit a většina se k dané postavě opravdu hodí. Jsou tu i různé vychytávky a blbinky. Bohužel máte možnost hrát hned se všemi postavami, takže tam chybí to kouzlo překvapení. 

 

Děj

Po smrti Jinpachiho Mishimi a konce Krále Železné Pěsti 5 se vůdcem stává Jin Kazama. Jin, dříve nesmělý mladík, který se schovával a nechtěl o svém rodu ani slyšet, se pyšne posadil na trůn a začal vládnout po svém.  Jin začal používat zvláštní jednotku Tekken Force k provedení skryté dezinformace a pomocné operace. Následkem jeho úsilí se široká veřejnost stala paranoidní a menší incidenty se brzy změnily po celém světě ve významnější konflikty. Jak se všude rozšířil chaos, vlády kolem světa byly stále více bezmocné.

Na vrcholu krveprolití  zmatku, povstala Mishima Zaibatsu z temnoty, plna vojenské síly a hlásající převahu přes všechna státní pravidla. Mishima Zaibatsu převzala vládu nad světem s nepřekonatelnou silou. V odezvě se zhmotnila G Corporation odporující Zaibatsu podmanit si celkové Mishima síly. Vítaný jako zachránce civilizace, G Corporation nabídla jako velkorysou odměnu, kdo se zmocní vůdce Mishima Zaibatsu, Jina Kazami. Ve snaze dělat další smrtelné kroky mezi organizacemi, oznámila Mishima Zaibatsu Krále Železné Pěsti 6. 

Někteří hledají slávu. Někteří chtějí odměnu za Jinovu hlavu. Někteří hledají způsob, jak ze sebe vypudit démony. Každý bojovník je unikátní. Vítejte v Králi Železné Pěsti 6.

 

Postavy

Jin Kazama, Hwoarang, Lei Wulong, Craig Marduk, Marshall Law, King II, Raven, Asuka Kazama, Feng Wei, Christie Monteiro, Eddy Gordo, Paul Phoenix, Jack-6, Bryan Fury, Yoshimitsu, Julia Chang, Lee Chaolan, Kazuya Mishima, Ling Xiaoyu, Steve Fox, Nina Williams, Baek Doo San, Anna Williams, Kuma II/Panda, Bruce Irvin, Ganryu, Heihachi Mishima, Mokujin, Wang Jinrei, Devil Jin, Roger Jr., Lili Rochefort, Segei Dragunov, Armor King II, Bob Richards, Leo Kliesen, Miguel Caballero Rojo, Zafina, Alisa Boskonovitch, Lars Alexanderson (Alisa a Lars nejsou v první verzi na automaty)

 

Herní Módy 

Scenario Campaign - Na začátku procházíte vše s Larsem a poté vás doprovází Alisa, ale pak je tu možnost vybrat si jakoukoli postavu, kterou již máte tomto módu vyhranou. Procházíte různými úrovněmi a bojujete pokaždé proti jiným nepřátelům. Na konci kampaně na vás vždy čeká jedna Tekken postava.

 

Info

Vydavatel - Namco

Žánr - Bojovka

Vydáno - Automaty: 26. listopadu 2007, Tekken 6 BR 18. prosince 2008

                 PlayStation 3, Xbox 360: USA 27. října 2009, Japonsko 29. října 2009, Evropa 30. října 2009, Austrálie 5. listopadu 2009 

                 PlayStation Portable - USA 24. listopadu 2009, Evropa 11. prosince 2009, Austrálie 17. prosince 2009, Japonsko 14. ledna 2010

 

Poznámka

První Tekken 6, který vyšel na automaty neobsahuje postavy Alisu a Larse, Tekken 6 Bloodline Rebellion je aktualizovaný Tekken 6 a pod tímto názvem se objevil na automatech. Tekken 6 na konzolích má stejný obsah jako Tekken 6 Bloodline Rebellion na automaty.Více zde: http://tekkencz.webnode.cz/products/tekken-6/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma: http://www.webnode.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář